Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: published
kk: жарияланған

en: not published
kk: жарияланбаған

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ
