Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Replies
mn: Хариултууд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Access
mn: Хандалт

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах
