Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏
