Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Replies
nn: Svar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Filter
nn: Filtrer

en: Allow
nn: Tillat

en: Deny
nn: Avslå

en: Anonymous
nn: Anonym

en: published
nn: publisert

en: not published
nn: ikkje publisert

en: Reply
nn: Svar

en: Language neutral
nn: Språknøytral

en: Delete link
nn: Slett lenke

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.
