Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ
