Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Replies
ps: ځوابونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Access
ps: لاس رسی

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Filter
ps: چاڼ

en: Allow
ps: پرېښل

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: published
ps: خپاره شوي

en: Reply
ps: ځواب

en: Bundle
ps: بنډل
