Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Allow
sl: Dovoli

en: Deny
sl: Prepovej

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: published
sl: objavljeno

en: any
sl: karkoli

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Reply
sl: Odgovori

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik
