Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Replies
sq: Përgjigje

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Allow
sq: Lejo

en: Deny
sq: Ndalo

en: Anonymous
sq: Anonim

en: published
sq: publikuar

en: any
sq: çfarëdo

en: not published
sq: pa publikuar

en: Reply
sq: Përgjigju

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha
