Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Replies
sv: Svar

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Access
sv: Åtkomst

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Load
sv: Ladda

en: Allow
sv: Tillåt

en: Deny
sv: Neka

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Full
sv: Fullständig

en: published
sv: publicerad

en: any
sv: någon

en: not published
sv: ej publicerad

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Reply
sv: Besvara

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Inherit
sv: Ärv

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Render
sv: Generera

en: Flat list
sv: Rak lista

en: Threaded list
sv: Trådad lista

en: Undefined language (@langcode)
sv: Ej definierat språk (@langcode)
