Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Deny
ug: رەت قىلىش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Full
ug: تولۇق

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: any
ug: ھەرقانداق

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Reply
ug: جاۋاب

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
