Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (40 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Replies
ar: الردود

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Access
ar: الوصول

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Filter
ar: انتقاء

en: Load
ar: تحميل

en: Allow
ar: اسمح

en: Deny
ar: امنع

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Full
ar: كامل

en: published
ar: منشور

en: any
ar: أياً

en: not published
ar: غير منشور

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Reply
ar: رد

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: Inherit
ar: مشتق

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Delete link
ar: رابط الحذف

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Flat list
ar: قائمة مسطحة

en: Threaded list
ar: قائمة هرمية

en: Undefined language (@langcode)
ar: لغة غير معينة (@lagncode)
