Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Replies
be: Адказы

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Access
be: Доступ

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Allow
be: Дазволіць

en: Deny
be: Забараніць

en: Anonymous
be: Ананім

en: published
be: апублікавана

en: any
be: любы

en: not published
be: не апублікавана

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Reply
be: Адказ

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Bundle
be: Набор

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: Flat list
be: Ненумераваны спіс

en: Threaded list
be: Звязаны спіс

en: Undefined language (@langcode)
be: Невызначаная мова (@langcode)
