Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Replies
fi: Vastaukset

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Access
fi: Pääsy

en: View
fi: Näytä

en: Display
fi: Näyttö

en: Created
fi: Luotu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Load
fi: Lataa

en: Allow
fi: Sallittu

en: Deny
fi: Estetty

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Full
fi: Kokonainen

en: published
fi: julkaistu

en: any
fi: mikä tahansa

en: not published
fi: ei julkaistu

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Reply
fi: Vastaa

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Inherit
fi: Peri

en: Bundle
fi: Paketti

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Submitted by !username on !datetime
fi: Lähettänyt !datetime käyttäjä !username

en: Render
fi: Renderöi

en: Flat list
fi: Pelkistetty lista

en: Threaded list
fi: Ketjutettu lista

en: Undefined language (@langcode)
fi: Määrittelemätön kieli (@langcode)
