Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Replies
gu: જવાબો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: any
gu: કોઈપણ

en: Reply
gu: જવાબ

en: Bundle
gu: બંડલ
