Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Created
lt: Sukurta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Full
lt: Pilnas

en: published
lt: paskelbtas

en: any
lt: visi

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Flat list
lt: Paprastas sąrašas

en: Threaded list
lt: Medžio sąrašas

en: Undefined language (@langcode)
lt: Nenurodyta kalba (@langcode)
