Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Access
lv: Piekļuve

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Created
lv: Izveidots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Allow
lv: Atļaut

en: Deny
lv: Neatļaut

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Full
lv: Pilns

en: published
lv: publicēts

en: any
lv: jebkurš

en: not published
lv: nepublicēts

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Inherit
lv: Mantot

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Render
lv: Atveidot

en: Undefined language (@langcode)
lv: Nedefinēta valoda (@langcode)
