Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Replies
mr: प्रतिसाद

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Display
mr: दाखवा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Filter
mr: गाळणी

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Reply
mr: प्रतिसाद

en: Bundle
mr: बंडल
