Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Replies
sr: Одговори

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Bundle
sr: Пакет
