Reply (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Replies
th: ตอบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Access
th: การเข้าถึง

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Allow
th: อนุญาต

en: Deny
th: ไม่อนุญาต

en: published
th: ตีพิมพ์

en: any
th: ใดๆ

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Reply
th: ตอบ

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: Flat list
th: รายการแบบเรียบ

en: Threaded list
th: รายการแบบเชื่อมโยงกัน
