Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Edit
af: Wysig

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Published
af: Gepubliseerd
