Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Edit
am: አርትእ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Published
am: የታተመ
