Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Edit
ast: Editar

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Published
ast: Espublizáu

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
