Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Published
bg: Публикувано
