Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Published
bs: Objavljeno
