Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Edit
ca: Edita

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Published
ca: Publicat

en: Heading
ca: Capçalera

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Report
ca: Informe

en: Data Source
ca: Origen de dades
