Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Edit
cs: Upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Report
cs: Výkaz
