Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
