Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Edit
es: Editar

en: Update
es: Actualizar

en: View
es: Ver

en: Published
es: Publicado

en: Heading
es: Encabezado

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Report
es: Informe

en: Data Source
es: Origen de datos

en: Published Nodes
es: Nodos publicados
