Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Edit
eu: Editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Published
eu: Argitaratua
