Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: Published
fa: منتشر شده

en: Heading
fa: عنوان

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Report
fa: گزارش
