Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Delete
no: Strika

en: Type
no: Slag

en: Author
no: Høvundur

en: Edit
no: Broyt

en: Update
no: Dagfør

en: View
no: Vís

en: Published
no: Útgivið
