Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Edit
gl: Editar

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Published
gl: Publicado

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Report
gl: Informe
