Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Report
gu: અહેવાલ
