Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Published
hu: Közzétéve

en: Heading
hu: Főcím

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Report
hu: Beszámoló

en: Data Source
hu: Adatforrás
