Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Published
hy: Հրապարակված
