Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: View
ja: ビュー

en: Published
ja: 掲載

en: Heading
ja: 見出し1

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Report
ja: レポート
