Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Published
kk: Жарияланған
