Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Report
kn: ವರದಿ
