Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Edit
mn: Засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Published Nodes
mn: Нийтлэгдсэн мэдээлэл
