Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Published
ne: प्रकाशित
