Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Edit
nn: Rediger

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Published
nn: Publisert
