Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Edit
oc: Modificar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: Published
oc: Publicat

en: Heading
oc: Entèsta

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments
