Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
