Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Heading
sk: Nadpis
