Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Published
sq: Publikuar
