Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед
