Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Edit
sv: Redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Published
sv: Publicerad

en: Heading
sv: Rubrik

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Report
sv: Rapportera

en: Data Source
sv: Datakälla
