Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
