Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Edit
te: మార్చు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు
