Report Builder (7.x-1.1-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Heading
th: หมวดหมู่
